Home » Sport » Sanchez: Barcelona kërkon më shumë tituj

Sanchez: Barcelona kërkon më shumë tituj

Sulmuesi i Barcelonës, Alexis Sanchez ka thënë se klubi i tij është shumë i urritur për titujë edhe pse në vitet e fundit ka fituar gjithçka që është e mundur të fitohet në botën e futbollit.

“Unë me të vërtetë jam i lumtur me trofetë që kemi fituar këtë vit. Por ne çdo herë kërkojmë më shumë dhe nuk kemi plan të ndalemi”.

“Unë nuk kam mundur të luaj në Kupën e Botës për Klube për shkak të lëndimit, por ende është nder që kemi fituar këtë trofe dhe që unë kam qenë atje”.

“Ne jemi ende të urritur dhe dëshirojmë më shumë titujë”, tha Sanchez për Marca.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress