Home » Lajme » Shaqiri:Jam i lumtur te Baseli

Shaqiri:Jam i lumtur te Baseli

Edhe pas interesimit ka skuadra ë mëdha Evropiane,shqiptari me nënshtetësi zvicërrane ka deklaruar se është i lumtur te skuadra e Baselit.

”Jam i lumtur me interesimin nga shumë skuadra të mëdha e të ndryshme nga Evropa”

 

”Por tani jam i lumtur te skuadra e Baselit sepse kam shoqëri dhe jetë fenomenale në Basel”,tha Shaqiri.

No http://www.topspying.com/ you can review these settings ensure only their friends people they are most likely to know in real life, rather than strangers see their information

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress