Home » Lajme, Sport » Shqipëria barazon me Andorrën me rezultat 2-2

Shqipëria barazon me Andorrën me rezultat 2-2

2 me 2 është mbyllur ndeshja mes Shqipërisë dhe Andorrës, e vlefshme për xhiron e nëntë të Grupit H në kualifikimet për “Euro 2020”. Bekim Balaj e Rey Manaj shënuan për vendasit, ndërsa Martinez shënoi të dy golat për Andorrën.

Shqipëria tashmë është eliminuar nga kjo garë, me Francën e Turqinë që kanë kaluar në “Euro” nga ky grup.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2020 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch