Home » Lajme, Vendore » SHTKK URON FESTË E KURBAN-BAJRAMIT

SHTKK URON FESTË E KURBAN-BAJRAMIT

SHTKK Urim per bajramSHOQATA PËR TRASHËGIMI DHE KRIJIMTARI KULTURORE E LUGINËS SË PRESHEVËS ME SELI NË PRESHEVË, TË GJITHË  SHQIPTARËVE TË BESIMIT ISLAM I URON FESTË E KURBAN-BAJRAMIT.

GËZUAR FESTA E KURBAN-BAJRAMIT.

 

Kryetari, Xhemaledin Salihu

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch