Home » Lajme » Sneijder nuk luan kundër CSKA-së

Sneijder nuk luan kundër CSKA-së

Inter nuk do të ketë në shërbimet e saj mesfushorin, Wesley Sneijder, për sfidën e së martës kundër CSKA Moskës.

Sneijder nuk u paraqit për ekipin e Interit në fitoren kundër Bolonjës me rezultat 3-1.

“Sneijder nuk do të udhëtojë në Moskë dhe kjo është një humbje e madhe për ne,”tha Ranieri.

“Frika ime është se ne do ta humbasin atë për disa kohë, sepse dëmtimi i tij duket më serioz se siç e kishim menduar më herët. Ne do të presim se çfarë do të thonë mjekët për këtë.”

Inter në ndeshjen e parë të zhvilluar në Ligën e Kampionëve është mposhtur nga Trabzonspor me rezultat 1-0.

Don’t wait until spy mobile phone your child has suffered for days or weeks

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2020 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch