Home » Lajme » Snejder: Inter më ka vënë çmimin

Snejder: Inter më ka vënë çmimin

“Kam lexuar shumë për të ardhmen time, por unë di vetëm që Interi ka nevojë për para dhe kanë vënë një çmim për largimin tim.”

Kështu është shprehur mesfushori i Interit, Wesley Snejder, për gazetën hollandeze ‘Voetbal’ në lidhje me zërat që e shohin futbollistin drejt Manchester.

“Përsa i përket interesit të Manchester City dhe Manchester United do flas shkurt: nuk kam folur me asnjë nga klubet. Javën tjetër do të luaj me Hollandën kundër Anglisë dhe më pas kam 5 ditë pushim. Deri atëherë gjithçka do të merret vesh”, shtoi numri 10 zikaltër.

Nga ana tjetër, Roberto Mancini, trajneri i Manchester City, mohon ofertën prej 36 milionë eurosh për hollandezin: “Nuk është e vërtetë që kemi bërë një ofertë për Snejder. Është një lojtar i Interit.”

That’s worrisome for phone tracker using www.besttrackingapps.com/ many parents who are trying to understand what role sexting will play in their teen’s development now and in the future

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch