Home » Sport » Suarez vazhdin kontratën e re te Liverpoool

Suarez vazhdin kontratën e re te Liverpoool

Menaxheri i Liverpoolit, Brendan Rodgers, është i ngazëllyer që Luis Suarez ka nënshkruar kontratë të re me klubin.

“Kur keni mundësinë të punonim lojtarë të klasit botëror është fantastike. Sigurisht ka disa klube të cilat kanë qenë të interesuar në të, por gjatë pauzës sezonale unë dhe ai kemi komunikuar dhe ai është i përkushtuar për të qëndruar gjatë kohë këtu”.

“Ai vërtet mezi pret të luajë në këtë mënyrë. Si menaxher dhe për tifozët, jam i ngazëllyer pasi e di se sa i rëndësishëm ai është për ta”, ka thënë Rodgers.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress