Home » Lajme » Sulmohet edhe faqja e agjencisë “Presheva Jonë”

Sulmohet edhe faqja e agjencisë “Presheva Jonë”

Nuk dime ende zyrtarisht për origjinën e hakerëve që bënë në prishjen e faqes se agjencisë informative “Presheva Jonë”  e cila nga   dje dhe sot, pothuajse gjatë tërë ditës ka pasur probleme dhe pengesa teknike. Por, teknikët janë të sigurt  se hakerët nuk janë nga Kosova  e as nga Shipëria. Sidoqoftë, për këtë kërkojmë falje dhe mirëkuptim sidomos nga vizitorët e rregullt të agjencisë sonë. Falenderojmë teknikën që më në fund bën gjithcka të mundur që faqene  agjenmcisë e rikthejnë në gjendje të funksionimit për vizitorët tanë.

Kekrojmë ndjesë dhe mirkuptim nga lexuesit
REDAKSIA

On fleek something that is on fleek http://phonetrackingapps.com is neat and interesting

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch