Home » Lajme, Opinione » Të krijohet Taskë Forca Kombtare Shqiptare – Amerikane

Të krijohet Taskë Forca Kombtare Shqiptare – Amerikane

1. Te luftohet mafija -politike në trojet shqiptare.

2. Të ju ndërpritet lidhja e politikës me sherbimet antikombtare.

3. Të hetohet lidhja ndërmjet bizneseve shqiptare me ato ruso-serbe.

4. Të hetohet lidhja e organizatave te ndryshme që kanë pasur dhe kanë lidhje me strukturat sllave .

4. Të krijohet një Qeveri Kombetare gjithëshqiptare .

5. Të kthehet Truri shqiptarë në trojet etnike nga Mërgata.

Me konsiderat
Hyzri Salihu
30.07.2019

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch