Home » Lajme » Të nderuar e të respektuar mësues

Të nderuar e të respektuar mësues

LDD logo LDD-ja uron që  në këtë ditë të veçantë, ju urojmë mësusit  ,Gëzuar 7 Marsin, ditën tuaj! Në këtë ditë ne ju nderojmë Ju, për punën e kontributin tuaj të madh që keni dhënë,  po jepni e do të jepni, për mësimin  dhe edukimin e fëmijëve.  Dhe detyra jonë sot, është ta përcjellim frymën tonë të përkushtimit dhe punës me pasion,  ashtu të pastër te brezat e ardhshëm.

 

Zyra për media dhe publikun

 

Zëdhëns Mr.Ali Hertica

 

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress