Home » Lajme » Terim: Muslera s’na duhet, Cana është i lirë

Terim: Muslera s’na duhet, Cana është i lirë

Kalimi i portierit të Lazios, Muslera, te Gallatasaray bëhet gjithnjë e më i vështirë. Në fakt, Lazio po punon për blerjen e mesfushorit shqiptar, Lorik Cana.

Mirëpo transferimi i tij në Gallatasaray duket i parealizueshëm. Muslera tashmë i shikon dyert e hapura në drejtim tjetër si në Tottenham, Arsenal e Fulham, që janë të gatshëm ta angazhojnë këtë portier.

“Muslera, me një çmim kaq të lartë nuk besoj se mund të vijë. Nuk e di se si një skuadër mund të shpenzojë kaq shumë para? Jo, nuk mundet. Cana? Ai është i lirë dhe mund të largohet”, ka thënë shefi i ri i shtabit teknik të Gallatasarayt, Fatih Terim.

 

Hasan Hasani

However, there are some terms that might not be easily figured out, causing examine the link parents to find the correct answers for what their children are talking about and whether or not they should be concerned

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress