Home » Lajme » Tevez kthehet në stërvitje me City

Tevez kthehet në stërvitje me City

Tevez iu bashkua sot skuadrës së tij në stërvitje sepse deri tani ai ishte në pushime dhe nuk ishte stërvituar asnjëherë.

Tani Tevez do pres të shikojë se çfarë do ndodhë me të ardhmen e tij e cila ende qëndron e paqartë sa i përket kalimit të tij te skuadra Italiane,Inter.

They take the snacks to the register and must add and count http://homeworkhelper.net/ change for their purchases

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress