Home » Lajme » Therret me thikë duke i thënë “E shoh që je shqiptar”

Therret me thikë duke i thënë “E shoh që je shqiptar”

Therret me thikë vetëm se i kapet qesja në dorën e një huligani serbë, dhe pa marrë parasysh se i ka kërkuar falje, duke e përfaquar tre herë dhe e lutë që ta falë, mirëpo një huliganit i kishte penguar theksi i tij duke i thënë “E shoh që je shqiptar”, i thotë serbi Xhelim Limanit. Ai arsyetohet duke thënë se nuk është shqiptar por është goran, por as kjo nuk e shpëton. Ai rrahet nga Zlatko M (19), Millosh M (20) në një autobus në Kotezh të Beogradit, shkruan Blic. Mjeku në kujdesin intensiv thotë për “Blic” se ai tash ka vetëdije, mirëpo ka munguar vetëm pak që të humb jetën. Huliganët serb janë arrestuar dhe janë dërguar tek gjykatësi hetues

RTV Presheva

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress