Home » Kulturë, Lajme » Toena – në ditën e parë të Panairit të Librit të Tiranës

Toena – në ditën e parë të Panairit të Librit të Tiranës

17 nëntor 2021 / në stendën Botimet Toena
Toena në ditën e parë të Panairit të Librit të Tiranës 

12:00 Vjen të lexosh? 
Ejani të zbuloni kush do të lexojë sot; Çfarë do të lexojë sot; Po unë a e kam këtë libër?

17:00 Lily Mavrokefalou “E zjarrit dhe e vetmisë” – roman historik
Promovohet me praninë e autores.
Pse nuk vjen të mësosh më shumë?!

18:00 Besnik Mustafaj “366 rrëfenja për të ndjellë gjumin”
Rrëfim në vetë të parë, pa doreza…

19:00 Jill Santopolo “Më shumë se fjalët”
Me përkthyesen Enkelejda Haxhinasto zhytemi në rrëfimin e autores amerikane bestseller.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress