Home » Kulturë, Lajme » Toena prezanton vëllimin “Një jetë në fluturim” të autorit Drago Siliqi

Toena prezanton vëllimin “Një jetë në fluturim” të autorit Drago Siliqi

Të nderuar miq të Librit dhe të Botimeve Toena,

Ju ftojmë të merrni pjesë në prezantimin
e vëllimit “Një jetë në fluturim” të autorit Drago Siliqi

të enjten / dt. 29 prill 2021 / ora 11:00 / në Kalanë e Tiranës.

 
Ky aktivitet zhvillohet në kuadër të “Ditëve të Librit” 
organizuar nga Botimet Toena

Ju mirëpresim!

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch