Home » Lajme » Tubimi i Koalicionit të shqiptarëve të bashkuar (PDSH,LPD E RD) në Preshevë nëndegët 8 dhe 9

Tubimi i Koalicionit të shqiptarëve të bashkuar (PDSH,LPD E RD) në Preshevë nëndegët 8 dhe 9

.mpg ” />.mpg “>

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress