Home » UDSH » Unioni Demokratik Shqiptar – Medvegje:KOMUNIKATE

Unioni Demokratik Shqiptar – Medvegje:KOMUNIKATE

Unioni Demokratik Shqiptar ( UDSH ) – Dega ne Medvegje , rrahjen fizike te policit ndaj Sokol Ismajlit dhe familjes se tij ne Gerbac ne shtepine dhe pronen e tij e denon ashper dhe kerkon nga organet policore dhe te drejtesise qe polici i inkriminuar te marr denimin e merituar, konform ligjeve ne fuqi.

Medvegje ,

20.11.2011

Unioni Demokratik Shqiptar – Medvegje

Kryetari : Rexhep Abazi

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress