Home » Kulturë » Urim zemre, per Vitin e Ri 2014

Urim zemre, per Vitin e Ri 2014

Të nderuar e të dashur kolegë, miq e dashamirë!

Në prag të ndërrimit  të viteve, ju uroj  përzemërsisht që, gjatë vitit të Ri 2014, familjarisht të keni: Shëndet të plotë e begati, krijimtari të frytshme dhe arritje në punë e në jetën e përditëshme, shumë  gëzime  dhe lumturi!

Me respekt për ju:

Nga: Murat Gecaj,Tiranë, 30 dhjetor 2013

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch