Home » Lajme » Vizitë mbresëlënëse, në “Ak-Art Galeri”

Vizitë mbresëlënëse, në “Ak-Art Galeri”

Gecaj ne Ak-Art GaleriSot paradite, bëra një vizitë mbresëlënëse në  “Ak-Art Galeri”, e cila ndodhet  në Rrugën “5 Maji” të kryeqytetit, në “Concord Center”, kati i pare. Aty janë ekspozuar punime të bukura të piktorit të njohur nga Tropoja, Azem Kuçana.

Në foto, jemi duke shpalosur  Albumin me piktura të kësaj Galerie, “Realitet, përtej realitetit”: Administratorja e Galerisë, Vjollca Mema Kuçana, me  dy mbesa të saj, Adela e Arkida dhe unë.

Nga: Murat Gecaj

Tiranë, 7 maj 2016

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch