Home » Lajme » Vllaznia barazon, Flamurtari pëson

Vllaznia barazon, Flamurtari pëson

Vllaznia e Shkodrës ka arritur të sigurojë një barazim ndaj zvicëranëve të Thun, duke lënë gjithçka të hapur për ndeshjen kthyese, përderisa aventurën kualifikuese në Europa League e ka përfunduar Flamurtari që ka pësuar disfatë prej 2-0 në shtëpi nga Jablonec.

Vllaznia ishte dominante në këtë takim, por nuk arriti që të shfrytëzonte rastet, duke bërë që Thun në ndeshjen kthyese qe e zhvillon në shtëpi të jetë favorit i madh.

Nga ana tjetër ishin golat e Lafatas (70’ dhe 76’) ato që kanë siguruar kualifikimin e Jablonec më rrethin tjetër kualifikues të Europa League.

Here’s also a few quotes to present to students and/or post around your classroom if speaking is http://eduessayhelper.org/ silver, then listening is gold

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress