Home » Sport » Xhaka nuk di për interesimin e United

Xhaka nuk di për interesimin e United

Mesfushori i Baselit, Granit Xhaka, nuk di asgjë për interesimin e Manchester United.

Kosovari me nënshtetësi zvicerane së fundi është lidhur me një transferim te United, por duket se nuk ka asgjë konkrete në këtë drejtim.

“Nuk di asgjë. Vetëm nga ajo që kam lexuar. Unë jam një tifoz i Bundesligës dhe Ligës Premier. Këto janë ligat e mia favorite”, ka deklaruar Xhaka.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress