Home » Lajme, Vendore » Zgjedhjet Presheva 2021: Lista e Lëvizjes për Reforma për këshilltarë të Kuvendit Komunal të Preshevës

Zgjedhjet Presheva 2021: Lista e Lëvizjes për Reforma për këshilltarë të Kuvendit Komunal të Preshevës

Qytetarë të dashur
Jemi ne fund të fushatës parazgjedhore, por kjo nuk do të thotë që aktiviteti politik i gjithësecilit nga JU dhe nga NE po përfundon.
Jo rashtësisht po ia bashkangjes këtij mesazhi edhe foton e këshilltareve dhe kështillatërve të Lëvizjes për Reforma për zgjedhjet e 28 Marsit.
Këto vajza dhe djem janë vetëm maja e ajsbergut, e mbështetjes dhe përkrahjes nga çdo moshë e cep i komunës tonë.
Lista që ne përfaqësojmë jemi lista më e re, më përfaqësuese dhe më e çiltër.
Ne kemi nevojë për mbështetjen tuaj të sinqertë.

28 Marsi është dita e Lëvizjes suaj.
Lëvizja për Reforma
Rretho nr.2

Më 25.03.2021

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch