Home » Lajme » Zyrtare: Fabregas lojtar i Barcelonës

Zyrtare: Fabregas lojtar i Barcelonës

Tani edhe zyrtarisht Fabregasi është lojtar i Barcelonës pasi e konfirmoi edhe vetë,Wenger.

”Ai tani do e pranojë ofertën dhe kjo do ndodhë tani”

”Ne e falënderojmë atë për kontributin te Arsenal dhe i urojmë suksese”,tha Wenger.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress