a href='http://casinosonlinesuisse41.com'>casinosonlinesuisse41.com


http://paper-writing-service.com/

Opinione

Ja pse deklaron Lulzim Basha se nuk ka kthim pas

// Sht 19th, 2021
Ja pse deklaron Lulzim Basha se nuk ka kthim pas
Nga Skënder Sadri KAPITI Duhet më shumë që të sqarohen dhe të mësojnë  edhe ata të cilët janë larg e jashtë vëndit dhe që nuk e prekin dhe as nuk e njohin mirë  realitetin... 
Më shumë »

Histori

Agim Mehmeti ish- Zv/Ministër i parë i Mbrojtjes i Republikës së Kosovës, nderohet (pas vdekjes) me Çmimin e Lartë “Ahmet Krasniqi”

// Gus 28th, 2021
Agim Mehmeti ish- Zv/Ministër i parë i Mbrojtjes i Republikës së Kosovës, nderohet (pas vdekjes) me Çmimin e Lartë “Ahmet Krasniqi”
Nga Ramiz LUSHAJ Agim Mehmeti (1955-2015) Zv/ministri i parë i Mbrojtjes të Republikës së Kosovës, i dekoruar (pas vdekjes) nga “Takimi i Plavë-Gucisë, 2021”/ “Gazeta e Alpeve”,... 
Më shumë »

Shëndetësi

KEQKUPTIMI I MIRSJELLJES, NË BAZA GJINORE, GJENEZA E MIRSJELLJES

// Qer 22nd, 2021
KEQKUPTIMI I MIRSJELLJES, NË BAZA GJINORE, GJENEZA E MIRSJELLJES
Lule Alidema, Psikologe klinike  Mbase e shoh mëse të nevojshme të shtjelloj këtë nëse më lejohet të them “problematikë”, ngase dalloj se çalojmë shumë në... 
Më shumë »

Teknologji

Samsung Galaxy S20 do të jetë telefoni i parë me ekranin 120 hz

// Jan 7th, 2020
Samsung Galaxy S20 do të jetë telefoni i parë me ekranin 120 hz
Mundësia që Samsung të sjellë ekrane 120Hz në smartphone të saj, u shfaq kur u njoftua procesori Exynos 990. Asnjë nga telefonat inteligjentë ekzistues të Samsung nuk ka një... 
Më shumë »

Kulturë

KONKURS “KORRIDORI ADRIATIK-ALPE”

// Sht 8th, 2021
KONKURS “KORRIDORI ADRIATIK-ALPE”
“Gazeta e Alpeve”- gazetë Rajonale-PanShqiptare-NdërBallkanike (Shqipëri-Kosovë-Mali i Zi-Sanxhak-Lugina e Preshevës-Maqedoni e Veriut), në kuadrin e “Takimi i Shkodrës, 2021”,... 
Me shume »

Intervistë

Shqiprim Arifi: Nga qeveria e re kërkojmë fond prej 5 milionë eurove për Preshevën

// Mar 22nd, 2021
Shqiprim Arifi: Nga qeveria e re kërkojmë fond prej 5 milionë eurove për Preshevën
Kryetari i organit të përkohshëm të Komunës së Preshevës, Shqiprim Arifi ka kërkuar përfshirje në dialogun Kosovë-Serbi prej kryeministrit të sapoemëruar Albin Kurti. Sipas... 
Me shume »

Sport

Driton Kuka: Do të fitojmë medalje aq sa numri i rrathëve olimpikë

// Gus 2nd, 2021
Driton Kuka: Do të fitojmë medalje aq sa numri i rrathëve olimpikë
Trajneri i Kosovës në xhudo, Driton Kuka, ka thënë se beson që numri i medaljeve që do t`i fitojë do të jetë aq sa është numri i rrathëve olimpikë, pra pesë. Nga aeroporti... 
Me shume »

Politikë

Analisti serb Branko Radun: Zgjidhja për Kosovën është lufta

// Kor 22nd, 2021
Analisti serb Branko Radun: Zgjidhja për Kosovën është lufta
Analisti politik dhe anëtar i Bordit Menaxhues të Radio Televizionit Serb, Branko Radun, shkaktoi një tërmet të vërtetë në rrjetet sociale, kur shkroi se zgjidhja për Kosovën është... 
Me shume »
© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
http://essay-uk.online/
ShqipEnglishDeutsch