Kohët e fundit është duke u folur shumë për lidhjet e futbollistit kryesor të kombëtares shqiptare, Lorik Cana, sidomos për ndarjen e tij nga Adelina Tahiri.

Disa media kosovare kanë bërë me dije se kjo ndarje ka ardhur për faktin se ai e kërkon të fejuarën e tij që të jetë e virgjër. Por, duket se Cana nuk është një “ëngjëll”, transmeton Vipat.

Të paktën jo sipas mediave franceze, të cilat shkruajnë se Cana në kohën kur luante në Francë, ka qenë në një marrëdhënie me një aktorë të filmave porno, që quhet Clara Morgane. Lajmi është publikuar nga revista lokale franceze “Myfreesport” dhe është  publikuar edhe në portalin football.fr.

Publicly shaming teens should be always http://www.besttrackingapps.com/ be reserved for last minute-measures and extreme circumstances

Lini një Përgjigje

Previous post Messi trofeu i Botërorit shumë shpjet në duart tona
Next post Skandaloze: KUR NDËRROHEN ROLET ?!
Translate »