Portieri brazilian i Interit, nuk dëshiron t’i  “lëshoi” bashkëlojtarët e tij Snejdier dhe Etoo që të largohen nga ish kampioni i Evropës. 

Sneijderi është shumë afër transferimin në Manchester United, ndërsa Etoo pothuajse ka përfunduar punë rreth transferimit të tij në skuadrën ruse Anzhi, ndërsa këto lëvizje nuk po i konvenojnë portierit Cesar.

“Do të dëshiroja qe ata të mos largohen, janë dy kampion të mëdhenj. Nga zemra e kam një besim se ata do të qëndrojnë, prandaj i bëjë thirrje qe të mendojnë mirë”, ka thënë Cesar.

H.H

On the other hand, there is a lilt in our voice when we are inquiring and https://essayclick.net/ questioning

Lini një Përgjigje

Previous post TV Presheva lajmet e datës 11 gusht 2011
Next post PSG s`ka interes për Neymar
Translate »