Agjenti i Fernando Gagos beson se mesfushori i Real Madridit do të ishte përforcim i mirë për Interin. Ky i fundit duket se do të ketë një largim të shpejtë nga Real Madridi pasi nuk bën pjesë në formacionin bazë. 

Gago pritet që gjatë kësaj vere të largohet nga ekipi Madrilen, pasi nuk zë vend në planet e trajnerit Jose Mourinho dhe Inter është në mesin e klubeve të interesuara për mesfushorin argjentinas.

“Gago është futbollist kualitativ dhe mendoj se do të paraqitej me sukses tek ekipi italian i Interit”, tha agjenti Simone Picotti për Marca.

“Gagos do t′i pëlqente të luante për ekipin zikaltër por duhet të presim dhe të shohim çka do të ndodhë në ditët në vazhdim”, përfundoi Picotti.

A digital space is extremely important for an educator http://essaynara.com

Lini një Përgjigje

Previous post Këshilli Nacional: Zhvillimet në veri të Kosovës mund të reflektohen edhe në Luginë të Preshevës
Next post Afellay refuzon Juventusin
Translate »