Messi ka deklaruar se skuadra e Manchester United është rivali kryesorë në përballjen e Champions Leauge duke e nënvlerësuar përsëri Realin.

”Ata janë ekip shumë i fortë e sidomos tani kur po shfaqen fenomenal dhe po tregojnë lojë perfekte”

”Ata nuk janë si ne sepse bëhen më të fort çdo sezon dhe ata janë të uritur për suksese”

”Pra,unë i shoh ata rivalët tonë kryesorë për mbrojtëjen e titullit në Champions Leauge”,tha Leo.

I’ve tried www.pro-essay-writer.com it and it’s crazy hard to manage because, like the english language, there’s always an exception

Lini një Përgjigje

Previous post United përsëri mohon lidhjet me transferimin e Sneijder
Next post Raul mbetet tek Schalke
Translate »