Si duket largimi i yllit të Real Madridit, nga Santiago Bernabeu tani është më afër se kurrë pasi ai pritet të bëj këtë gjë në Janar.

Ai nuk ka arritur kurrë të tregojë formën e tij të vërtetë me fanellën e Los Blancos dhe për këtë arsye rruga më e mirë për të është largimi nga klubi.

Klubet që mbeten në garë për shërbimet e tij janë ende Milani, PSG dhe Chelsea të cilët kërkojnë me ngulm shërbimet e brazilianit.

Lini një Përgjigje

Previous post REAGIMI I PDL-së KUNDËR INTERVISTËS SË DEPUTETIT RIZA HALIMI
Next post AVB konfirmon: Chelsea nuk kërkon Modricin dhe Rodwell
Translate »