Home » Archive for 2 Janar, 2018

Urime dhe porosi për Kosovën

Nga Skënder S.KAPITI Kosovë, Gëzuar Vitin e Ri 2018! Urime dhe suksese në Rrugën e shtetndërtimit  demokratik,ligjor dhe modern; urime në Rrugën e konsolidimit të Pavarësisë, të prosperitetit dhe të integrimit për në BE, të Antarësimit në NATO dhe në OKB. Kosovë nëse dëshiron të bëhesh ,të zhvillohesh dhe të prosperosh shpejt në rrugën e demokracisë, të qytetërimit ... 
© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch