Home » Archive for 5 Janar, 2018

Rivotimi në Preshevë më 14 Janar në njësinë 5 dhe 16, për të tjerat vendos gjykata

Komisioni Komunal Zgjedhor ka konfirmuar rivotimin për zgjedhjet e parakohshme më 14 Janar mirëpo nuk është e sigurt se në cilat vendvotime do të mbahen, ka thënë kryetari i këtij komisioni Zeqir Miftari. Ai për agjencinë beta është shprehur se për këtë do të vendos gjykata administrative ndërsa është e qartë se zgjedhjet do të përsëriten në vendvotimin 5 në Preshevë dhe... 
© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch