Home » Archive for 14 Janar, 2018

Paralajmërimi i Departamentit Amerikan të Shtetit: Kujdes kur lëvizni në Kosovë

Sipas DASH-it, pjesët që duhet shmangur amerikanët janë Mitrovica e Veriut, Leposaviqi, Zubin Potoku dhe Zveçani, pasi Qeveria amerikane ka aftësi të kufizuara për të ofruar shërbime emergjente. Departamenti Amerikan i Shtetit (DASH) ka paralajmëruar shtetasit amerikanë që planifikojnë të vizitojnë Kosovën të kenë kujdes për shkak të rrezikut nga sulmet terroriste në Ballkan,... 
© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch