Home » Archive for 15 Janar, 2018

Nën VETTING së pari Berisha, Rama e Meta

Nga Skënder S.KAPITI VETTING-u është antikrimi, Ligji dhe drejtësia ligjore dhe ajo demokratike i cili do ta mposhtë antiVETTING-un  e krimit dhe të politikës e të drejtësisë së kriminalizuar në Shqipëri. Një ligj VETTING duhet miratuar si një urgjencë kombëtare edhe në Kosovë. Ky titull ka domethënien  se gjithkush duhet dhe do t’i nënshtrohet VETTING-ut dhe gjithkush është... 
© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch