Home » Archive for 18 Janar, 2018

Ndërroi jetë kryetari i Këshillit Nacional në Luginë të Preshevës, Jonuz Musliu

Kryetari i Këshillit Nacional të Shqiptarëve në Luginë të Preshevës  njëherit kryetar i Kuvendit Komunal të Bujanocit dhe i Lëvizjes për Progres Demokratik (LPD), Jonuz Musliu, ka ndërruar jetën sot paradite (e enjte) në spitalin “Trakia Univerasitet” të Edrenës së Turqisë. I ndjeri, Jonuz Musliu, pas një sëmundje të gjatë të zemrës dhe veshkave, ndrroi jetë në moshën... 
© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch