Home » Archive for 25 Janar, 2018

UEFA Liga e Kombeve e sqaruar në detaje – Si mund t’i ndihmojë ky format kombëtareve në kualifikimet për Euro 2020!?

Është tërhequr shorti për garën e re që quhet UEFA Liga e Kombeve, një format krejt i ri i një gare interesante mes përfaqësueseve të futbollit. Telegrafi sqaron në detaje për këtë garë dhe mënyrën e funksionimit të saj. Çka është UEFA Liga e Kombeve? UEFA Liga e Kombeve është një garë e re e përfaqësueseve të shteteve në futboll. Kosova do të përballet ndaj skuadrave... 
© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch