Home » Archive for 29 Janar, 2018

Arësyet se përse opozitës në Shqipëri nuk i besojnë akoma shumica e shqiptarëve

Nga Skënder S.KAPITI Me dt. 27 Janar 2018 u zhvillua nga opozita një protestë kundër Edi Ramës dhe qeverisë së tij. Kjo protestë  në të vërtetë ishte parashikuar dhe motivuar  si një reagim kundër zgjedhjes së Kryeprokurores së Shqipërisë, pasi me zgjedhjen e saj filloi edhe funksionimi i VETTING-ut. Pra motivi real dhe tinëzar i protestës së opozitës ,kauza e saj ishte protesta... 
© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch