Home » Archive for 7 Qershor, 2018

Bisedime apo deshtime

Ali Hertica Se a do të lidh koalicionme subjektet politike qe jan ne qevrisje, si dhe me përfaqësuesit e minoritarëve të votuar nga dy tri familje ajo veq po shihet, por gjithsesi bisedimet apo deshtimet dhe çdo zhagitje mund të jetë ndëshkuese, por edhe e rrezikshme për stabilitetin e vendit Bisedimet apo deshtimet, si datë e rëndësishme e përfundimit të procesit negociator për zgjidhjen... 

Shoqata Trojet e Arbrit – Sesioni i tretë i veçantë shkencorë

Tema: Dom Anton Kçira-Ambasador i shqiptarëve në SHBA Shoqata Trojet e Arbrit si çdo vit, edhe kët herë ne kuadër të tri aktiviteteve shkencore që ka planifikuarë të mbajë në Javën e Trojeve te Arbrit, do të mbajë një sesion të veçantë shkencor kushtuar aktivitetit të një prej personaliteteve më të rëndësishme të diasporës shqiptare.Akademia do te mbahet me temën bosht... 
© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch