Home » Archive for 7 Korrik, 2018

XHAFER TAHIRI PERKRAH KULTUREN DHE KRIJIMTARINE LETRARE TE MERGATES SHQIPTARE

Përgatiti: HysenIbrahimi, kryetari SHSHASH “Papa Klementi XI Albani” nëSuedi, 05 korrik 2018, Vushtrri Komuna e Vushtrrisë do të nderojë qytetarë të saj, figura të çmuara që kanë dhënë kontribut të madh për çështjen kombëtare. Ndër ta është Avdyl Uka, mërgimtar që jeton në Suedi dhe anëtari kryesise se Shoqatës së Shkrimtarëve dhe Artistëve Shqiptarë“ PapaKlementi... 
© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch