Home » Archive for 3 Dhjetor, 2018

Johaness Hahn: Duhet kohë dhe durim për heqjen e vizave

Komisioneri për Politika Evropiane të Fqinjësisë dhe Negociata të Zgjerimit, Johaness Hahn, tha se e kupton problemin e vizave dhe padurueshmërinë që kanë në Kosovë politikanët dhe qytetarët, pro janë disa rregulla që duhet të shkojnë në procedurë. Ai tha se duhet kohë për të marrë vizat, nëse i marrin kohën që u është dashur Ukrainës dhe Gjeorgjisë. ‘Kërkoj durim edhe... 
© 2020 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch