Home » Archive for 17 Shkurt, 2019

Urime Pavarësinë, Kosovë

Në emër të Kosovës Lindore dhe të popullit shqiptarë të Preshevës, Bujanocit dhe të Medvegjës, stafi jonë e përgëzon Kosovën për festën përvjetorit të 11-të si një shtet demokratik, sovran dhe të pavarur. Ne shqiptarët e ktyre trevave etnike shqiptare, mbetemi të përkushtuara që Kosova të prosperojë me hapa të sigurtë drejtë realizimit të aspiratave për integrim... 
© 2020 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch