Home » Archive for 25 Shkurt, 2019

Shqiprim Arifi mirëpret Koordinatorin nacional për Rini dhe Sport në Qeverinë e Kosovës, Rexhep Hotin

Koordinatori nacional për kulturë i Republikës së Kosovës z.Rexhep Hoti ka takuar sot kryetarin e Komunës së Preshevës, Shqiprim Arifin. Në lidhje me takimin Arifi është prononcuar se: „Komuna e Preshevës do të jetë pjesë e programit nacional të Ministrisë së Kulturës, Rinisë dhe Sportit të Republikës së Kosovës. Sot bashkë me koordinatorin nacional për kulturë... 

Ragmi Mustafa mirëpriti Koordinatorin për Rini dhe Sport në Qeverinë e Kosovës, Rexhep Hotin

Koordinatori Nacional për Kulturë, Rini dhe Sport në Qeverinë e Republikës së Kosovës, Rexhep Hoti, është takuar me përfaqësuesit e Këshillit Kombëtar Shqiptar të Luginës së Preshevës. Kryetari i Këshillit Kombëtar Shqiptar Ragmi Mustafa mirëpriti Koordinatorin Hoti dhe i shprehu mirëseardhje në Komunat Shqiptare të Preshevës, Medvegjës e Bujanocit. Hoti e Musafa... 
© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch