Home » Archive for 20 Nëntor, 2019

Opinion: Pas Ganës edhe kryeministri i Shqipërisë nuk e “njeh” Kosovën

Nga Skënder Sadri KAPITI Edi Rama kurrë nuk ka ditur se ç’është dhe as se ku është Kosova dhe jo më të ketë respekt, përgjegjshmëri dhe ndjesi kombëtare për Kosovën dhe për interesin gjithkombëtar shqiptar, kur ai është vetë problemi më i madh që ka sot Shqipëria. Ky veprim i tij ,ku ai poston një hartë të Ballkanit ku nuk egziston shteti i Kosovës tashmë e... 
© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch