Home » Archive for 24 Tetor, 2020

Rrugëtimi shekullor nga Londra në Berlin për bashkimin kombëtar

Nga Azgan Haklaj Ora e bashkimit të Kombit Shqiptar dhe e Shtetit Komb është kurdisur në Berlin dhe nuk do të ndalojë kurrëKancelarja Gjermane z Merkel, gruaja me e fuqishme e planetit u shpreh qartë me një logjikë të hekurt politike e diplomatike se ajo dhe Kombi i saj i madh dhe i fuqishëm mbështesin të drejtën hyjnore, historike të bashkimit të shqiptarëve dhe të shtetit... 
© 2021 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch