Home » Archive for 15 Nëntor, 2020

Shqiprim Arifi në gjendje të rëndë shëndetësore, shtrihet në spital

Kryetari Komunës së Preshevës Shqiprim Arifi ëdhtë shtrirë në spitalin e Nishit për arsye të përkeqësimit shëndetësorë. Kryetari i Preshevës nëpërmjet një postimi ka deklaruar se ai në testin e bërë për Covid-19 ka rezultuar negativ mirëpo pas përkeqësimit të gjendjes shëndetësore ka vendosur të shrihet në Spital. Njoftimi i plotë i z.Arifi Të nderuar qytetar... 

Brown e thotë në Beograd: Amerika është faktor kyç për çështjen e Kosovës

Ish zyrtari i Departamentit amerikan të Shtetit, Bertram Brown vlerësoi se Shtetet e Bashkuara janë faktori kyç kur bëhet fjalë për arritjen e një marrëveshjeje mes Kosovës dhe Serbisë. Sipas medieve serbe, Serbia do të ketë bashkëpunim të shkëlqyeshëm me administratën e Presidentit të ri të SHBA Joe Biden, por kjo do të ndodhë vetëm nëse administrata e ardhshme mban... 
© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch