Home » Archive for 29 Nëntor, 2020

Gent Cakaj “Nderi Preshevës dhe i gjithë Luginës”

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, ka falënderuar Kuvendin Komunal të Bujanocit dhe të gjithë Luginën e Preshevës për vlerësimin e dhënë për punën e përbashkët të kryer deri më tani. “Puna e kryer për Luginën e Preshevës, përtej detyrimit institucional, ka qenë nder i jetës së tij dhe se së... 
© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch