Home » Archive for 3 Janar, 2021

Shoqata e Intelektualëve Shqiptar”Trojet e Arbrit”- Njoftim

Shoqata e Intelektualëve Shqiptar”Trojet e Arbrit”organizon sesionin e XVI shkencor më 18  korrik 2021 në Skënderaj, më temën: ” Masakrat dhe krimet serbe,malazeze dhe maqedonase në trojet shqiptare 1912-1999″ Njoftim Shoqata e Intelektualëve Shqiptar “Trojet e Arbrit” njofton të gjithë studiueset dhe studiuesit shqiptar anë e kënd trojeve... 
© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch