Home » Archive for 9 Janar, 2021

Turqia dhe Erdogan, miq dhe aleat besnik e të mëdhenj të shqiptarëve

Nga Skënder Sadri KAPITI Faktet dhe të vërtetat duhet të paraqiten ashtu sic janë nga ata intelektualë, shkrimtarë, analistë, gazetarë dhe nga mediat të cilat pretendojnë se janë të lira e të pavarura nga paraja, politika, materializmi dhe interesi personal. E gjithë politika shqiptare që ka qenë dhe është sot në pushtet në Shqipëri kanë shprehur dhe deklaruar me të... 
© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch