Home » Archive for 9 Mars, 2021

Vjosa Osmani për Presidente, LDK-ja para një prove të madhe politike

Nga Skënder Sadri KLAPITI Tashmë dihet se verdikti popullor Vjosa Osmanit ia ka dhënë mandatin e Presidentes dhe se askush as që mund t’i përafrohet asaj për këtë post, pas atij rezultati demokratik e historik të pashëmbullt për nga numri i jashtëzakonshëm i votës popullore që asaj populli ia dha me 14 Shkurt 2021.   Sot nuk do të ndalem në analizën e humbjes... 
© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch