Home » Archive for 17 Prill, 2021

Ftesës së Arifit nuk iu përgigjën krerët e PDSH-së, PVD-së dhe LR-së

Pas letrës që u kishte dërguar kryetari i Alternativës për Ndryshim, Shqiprim Arifi, kryetarëve të PDSH-së, PVD-së, UDSH-së dhe LR-së, për krijimin e koalicionit të ri për formimin e qeverisjes në Preshevë, këta të fundit nuk iu përgigjën ftesës. Takimet ishin planifikuar të mbahen dje, por siç merret vesh, asnjëri nga kryetarët e partive nuk iu kanë përgjigjur ftesës... 

PËRKEQËSOHET GJENDJA SHËNDETËSORE E ALI DACIT NË SPITALIN E PËRGJITHSHËM TË PEJËS

-Apel urgjent për TreShtetshin Ballkanik: Kosovë-Mali i Zi-Shqipëri-             GJENDJA SHËNDETËSORE:             Ali Daci i Rrozhajës në Malin e Zi ka dy javë i shtruar në Spitalin e Përgjithshëm të Pejës në Kosovë. Të hanen e 12 prillit iu krye një operacion... 
© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch