Home » Archive for 24 Prill, 2021

Kryetari Bujanocit Nagip Arifi, takim me kryetarin e Komunës së Kamenicës Qëndron Kastrati

Kryetari i Komunës së Bujanocit Nagip Arifi i shoqëruar nga zv.kryetari i Komunës, Shqiprim Musliu, shefi i kabinetit të kryetarit, z.Sali Salihi dhe këshilltari i Kuvendit komunal, Nazmi Duraku janë pritur nga kryetari i Komunës së Kamenicës z.Qëndron Kastrati dhe zv. kryetari Faton Jakupi.  Takimi pati frymën e bashkëpunimit mes dy komunave, si komuna fqinje kufitare ku përmes... 

Shqiptarë, Ju që e doni ndryshimin, shkoni të votoni!

Nga Skënder Sadri KAPITI Shqiptarë, Ju që e doni të mirën, punësimin, mirëqënien, sigurinë, drejtësinë, shtetin e fortë dhe integrimin, Ju të cilët paguani taksa dhe që Ju vidhet paraja publike, Ju të cilët fëmijët iu ikin nga Shqipëria për të gjetur punë dhe për t’iu dërguar para; Ju, që nuk keni mundësi të blini ilace, as të paguani ujin e dritat, Ju fermerë... 
© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch